Witamy,

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej Związku Zawodowego „Jedność” Pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. Ruch KWK „Knurów”. Celem tej strony jest zapewnienie pracownikom naszej kopalni bieżącego dostępu do informacji, które są kluczowe dla ich zawodowego rozwoju i dobrostanu.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo aktualności związane z działalnością związku, ważne ogłoszenia, a także informacje o nadchodzących wydarzeniach. Dążymy do tego, aby nasza strona była źródłem niezbędnych i aktualnych wiadomości dla wszystkich członków naszej społeczności.

Jeśli macie Państwo pytania lub potrzebujecie porady, zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby. Możecie nas znaleźć pod adresem:

Związek Zawodowy „Jedność” Pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. Ruch KWK „Knurów”
ul. Dworcowa 1 44-196 Knurów

Nasza misja polega na wspieraniu każdego z pracowników, aby wspólnie mogliśmy stworzyć bezpieczne i solidarne środowisko pracy. Pamiętajcie, że Wasz udział i zaangażowanie są dla nas bezcenne. Razem jesteśmy silniejsi i możemy osiągnąć więcej. Zapraszamy do częstego odwiedzania strony i aktywnego udziału w życiu związkowym!